کشف و ضبط ۸ قبضه اسلحه در مناطق تحت مدیریت لرستان

 کشف و ضبط ۸ قبضه اسلحه در مناطق تحت مدیریت لرستان

کشف و ضبط ۸ قبضه اسلحه در مناطق تحت مدیریت لرستان

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست لرستان از دستگیری چندین نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط ۸ قبضه اسلحه در مناطق تحت مدیریت استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، علی سالاروند در این خصوص گفت : نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان طی گشت و کنترل جهت جلوگیری از تخلفات زیست محیطی شکار و صید، موفق شدند در هفته گذشته ۸ قبضه اسلحه در مناطق تحت مدیریت استان از متخلفین زیست محیطی کشف و ضبط کنند.
وی افزود: اسلحه‌های کشف شده از متخلفین در شهرستان‌های دلفان به تعداد ۳ قبضه، در شهرستان سلسله به تعداد ۲ قبضه و در منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد به تعداد ۳ قبضه بوده است که عمدتاً این اسلحه‌ها قبل از شروع به شکار از متخلفین زیست محیطی کشف و ضبط گردیده است.
سالاروند بیان کرد: اسلحه‌های کشف شده از نوع کلت کمری، پی سی پی، ‌ام ۱، دو لول، پنج تیر روس بوده است که به همراه سایر ادوات از متخلفین شکار و صید، کشف و ضبط گردیده است.
وی گفت: پرونده کلیه متخلفین پس از تنظیم صورتجلسه اولیه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید و ادوات کشف شده از آن‌ها تا پایان صدور رای قطعی به صورت‌امانی در اداره کل حفاظت محیط زیست استان باقی می‌ماند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان ضمن تشکر از همراهی دستگاه قضایی استان و همچنین تقدیر از همکاران خدوم محیط‌بان در اقدامات به موقع در دستگیری متخلفین زیست محیطی قبل از شروع به شکار، از تمامی دوستداران محیط زیست درخواست نمود در صورت مشاهده هرگونه تخلفات زیست محیطی آن را به نزدیکترین اداره حفاظت محیط زیست اطلاع و یا با سامانه شبانه روزی ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید