فیلر صورت چیست؟ چگونه انجام می شود؟

 فیلر صورت چیست؟ چگونه انجام می شود؟

فیلر صورت

به بهبود خطوط صورت و حجیم کردن و پر بودن چهره کمک می کند. با افزایش سن ، صورت ما چربی های طبیعی خود را در زیر پوست از دست می دهد. سپس عضلات صورت به سطح پوست نزدیک تر عمل می کنند ، بنابراین خطوط لبخند و پنجه کلاغی برجسته تر می شوند. پوست ما نیز در این کاهش حجم نقش دارد. فاکتورهای دیگری که روی پوست تأثیر می گذارند ، قرار گرفتن در معرض آفتاب ، وراثت و شیوه زندگی است.
فیلر چه کاری می تواند انجام دهد؟

می تواند لب های نازک را پر کند
کانتور صورت را برجسته تر می کند
چین و چروک و ظاهر خطوط را بر روی صورت کاهش می دهد
می تواند ظاهر آکنه و جای زخم را بهبود بخشد
ناهنجاری های صورت را بازسازی می کند
کیسه های زیر چشم را کاهش یا از بین می برد
فیلر چه کارهایی نمی تواند انجام دهد؟

برای برخی از بیماران ممکن است برای مشکلاتی از قبیل لیفت صورت ، لیفت ابرو یا چشم جراحی بهترین راه حل باشد. درمان های جوان سازی غیر جراحی مانند فیلر ها نمی توانند به همان نتیجه برسند. یادآوری این نکته ضروری است که فیلر یک درمان موقتی برای پیری است و برای نتایج طولانی مدت جلسات مداوم لازم است.
دوره بهبود:

زمان استراحت بسته به بیمار و نوع فیلر تزریق شده متفاوت است. برای بیشتر افراد، فعالیت روزانه ممکن است ادامه یابد ، اما به طور کلی توصیه می شود در طی 48-24 ساعت اول از انجام فعالیت بدنی شدید جلوگیری کنید تا تورم و کبودی به حداقل برسد. قبل از برنامه ریزی جلسات، حتماً در مورد برنامه بهبود و استراحت خود با پزشک زیبایی صحبت کنید.
بعد از فیلر صورت:

ظاهر حجیم در قسمتی که فیلر تزریق شده
تورم یا کبودی خفیف تا شدید
بی حسی موقت یا قرمزی
توده های قابل رویت یا مناطق سخت در محل های تزریق مشاهده می شود

اکثر وضعیت ها را می توان با کمپرس یخ و ماساژها کاهش داد و در عرض چند ساعت یا چند روز بهبود می یابد. برخی از واکنش ها ممکن است نیاز به درمان تهاجمی تر از دارو یا تزریق داشته باشد. حتما در مورد برنامه بهبود و درمان خود با پزشک زیبایی صحبت کنید.
نتایج:

نتایج بلافاصله دیده می شود و بسته به نوع فیلر استفاده شده و تأثیر تزریق در بیمار ، از چند ماه تا چند سال دوام خواهد داشت. حمایت سلامت کلی پوست و استفاده از محصولات مناسب و درمان های پوستی باعث بهبود نتایج و افزایش عمر فیلر می شود.
مراحل فیلر صورت:
مرحله 1: ارزیابی چهره

پزشک زیبایی ، ظاهر و رنگ پوست صورت شما را ارزیابی کرده و نواحی صورت شما را تقویت می کند. نقاط استراتژیک روی صورت شما می تواند به عنوان محل تزریق مناسب برای فیلر مشخص شود. عکس هایی از قسمت هایی که باید تحت درمان قرار گیرند ، گرفته می شود.
مرحله 2: تمیز کردن و بی حسی

محل های تزریق با یک ماده ضد باکتری تمیز می شوند. برای جلوگیری از درد در محل تزریق با هدف بی حسی پوست می توان از پماد بی حس کننده یا یک سوزن بی حس کننده موضعی استفاده کرد. تزریق ها معمولا به راحتی قابل تحمل هستند.
مرحله 3: تزریق فیلر

تزریق معمولاً در هرقسمت فقط چند دقیقه زمان می برد. تزریق ، ماساژ و ارزیابی انجام می شود و در صورت لزوم فیلر اضافی تزریق می شود. بسته به تعداد قسمت هایی که باید پر شود ، کل مراحل ممکن است به مدت 15 دقیقه کوتاه تا یک ساعت طولانی طول بکشد.
مرحله 4: تمیز کردن و اتمام

وقتی نتایج رضایت بخش باشد، علائم مداد روی صورت شما پاک می شود. کمپرس یخ ممکن است برای کاهش تورم و رفع ناراحتی توصیه شود. اگرچه این قسمت برای یک یا دو روز کمی حساس است ، اما اغلب به اندازه ای دردناک نیست که به دارویی نیاز داشته باشد.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید