سونی برای آدم‌ها کولر همراه ساخت

 سونی برای آدم‌ها کولر همراه ساخت

سونی برای آدم‌ها کولر همراه ساخت

شرکت سونی به‌تازگی از ریئون پاکت ۵ رونمایی کرده است، دستگاهی پوشیدنی که همانند تهویه مطلوع قابل‌حمل، نوید امکان تنظیم دمای شخصی بدن را می‌دهد.

این گجت جالب از روش‌های سنتی مانند پنکه‌ها و لباس‌های حجیم فاصله گرفته و راه‌حلی راحت‌تر را برای مدیریت دمای بدن در محیط‌های مختلف ارائه می‌دهد. کافی است دستگاه را در بخشی از بدن که نیازمند گرمایش یا سرمایش است، بگذارید تا خیلی سریع، دمای موردنیاز تأمین شود.

ریئون پاکت ۵ صرفا یک پنکه نیست؛ بلکه ماژول ترمو-الکتریکی با مجموعه‌ای از حسگرهاست که محیط کوچکی را در اطراف هسته مرکزی بدن شما شکل می‌دهد. این حسگرها دمای بدن، رطوبت و حتی حرکت‌های فرد را کنترل می‌کنند تا نیازهای اشخاص را برای راحتی تعیین کنند.

این دستگاه پنج سطح خنک‌کننده برای روزهای گرم و چهار سطح گرمایش برای هوای خنک‌تر ارائه می‌دهد. برای بهینه‌سازی عملکرد آن، می‌توان آن را با ریئون پاکت تگ همسان‌سازی کرد، حسگر کوچکی که دما و رطوبت محیط را تشخیص می‌دهد و داده‌ها را به واحد قرارگرفته در قسمت گردن ارسال می‌کند. این دستگاه به ریئون‌پاکت ۵ اجازه می‌دهد تا قبل از اینکه گرما یا سرما را احساس کنید، شرایط راحتی شما را به‌طور فعال تنظیم کند.

برای کسانی که کنترل دستی را ترجیح می‌دهند، برنامه اختصاصی اندروید یا آی‌اواس این امکان را می‌دهد که سطح سرمایش و گرمایش را از طریق بلوتوث تنظیم کنند. عمر باتری ریئون‌پاکت ۱۷ ساعت با یک‌بار شارژ است که برای استفاده طولانی‌مدت ایدئال محسوب می‌شود.

سیستم کنترل آب‌وهوای پوشیدنی سونی از سال ۲۰۱۹ در ژاپن در دسترس بوده و نسخه‌های بعدی آن در بازارهای آسیایی موفق عمل کردند و اکنون شاهد عرضه جهانی این محصول هستیم که بریتانیا اولین بازار خارج از آسیای آن است.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید