خبر جدید درباره رجیستری آیفون۱۴/ مجوز واردات آیفون۱۴ داده می‌شود؟

 خبر جدید درباره رجیستری آیفون۱۴/ مجوز واردات آیفون۱۴ داده می‌شود؟

موبایل ایفون 14

رییس اتحادیه فروشندگان موبایل گفت: دنبال راهکار هستند تا مشکل مردم حل شود و کسانی که به صورت مسافری موبایل آورده‌اند، مشکلی برایشان پیش نیاید.

محمدرضا رمضان درباره آخرین تصمیم‌ها درباره رجیستری آیفون۱۴ در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین گفت: سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد که اگر تا امروز برنامه‌ای داشته باشیم، فقط برای گوشی‌های مسافری است، چون به صورت مسافری وارد شده و حق گمرکی هم حتی از آن‌ها نگرفته‌اند.

وی افزود: در حال حاضر برای این‌که مشکلی برای مردم به وجود نیاید، گفتند از این گوشی استفاده کنند تا راهکار پیدا شود. وگرنه به صورت تجاری هیچ کسی اجازه واردات ندارد.

رییس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری، تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی در پاسخ به این پرسش که تاکنون تصمیمی برای رفع محدودیت واردات آیفون ۱۴ گرفته نشده؟ عنوان کرد: دنبال راهکار هستند تا مشکل مردم حل شود و کسانی که به صورت مسافری موبایل آورده‌اند، مشکلی برایشان پیش نیاید.

رمضان در پاسخ به این پرسش خبرآنلاین که آیا از ابتدای امسال کاهش تقاضا در بازار موبایل داشته‌ایم، تصریح کرد: کاهش خرید در بازار موبایل نداشته‌ایم و بازار روال عادی خود را می‌گذراند. شما نگاه کنید، آیفون ۱۴ که نیامد، آیفون۱۳ را که دولت اجازه داده، مردم می‌خرند.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید