جزئیات فروش فوق‌العاده ۵ خودرو از فردا دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

 جزئیات فروش فوق‌العاده ۵ خودرو از فردا دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

جزئیات فروش فوق‌العاده ۵ خودرو از فردا دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت کرمان موتور از آغاز فروش ویژه محصولات این شرکت از ۱۱ اردیبهشت در سراسر کشور خبر داد. سامان فیروزی با اشاره به پایان فرصت تکمیل وجه واجدین شرایط پذیرفته شده در سامانه یکپارچه خودرو در ۱۰ اردیبهشت گفت: در راستای سیاست‌های وزات صمت مبنی بر تنظیم بازار و در چارچوب ضوابط شورای رقابت طرح فروش کرمان موتور شامل عرضه مازاد خودرو‌های سامانه یکپارچه که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه آن‌ها اقدام نکرده بودند از سوی این شرکت آغاز می‌شود.

وی در مورد محصولات ارائه شده در این طرح فروش گفت: در طرح جدید فروش این شرکت که از روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت آغاز می‌شود، تمامی محصولات شامل خودرو‌های جی ۴، اس ۳، اس ۵ و جی ۷ و خودروی پیکاب تی ۸ براساس قیمت‌های مصوب کارخانه به فروش می‌رسد.

مدیر عامل کرمان موتور در ادامه با اشاره به هدف گذاری عرضه ۱۰۰ هزار دستگاه انواع خودرو به بازار در سال ۱۴۰۲ ادامه داد: در همین راستا فروش ماهیانه ۱۰ هزار خودرو در دستور کار سازمان فروش و شبکه نمایندگی‌های این کرمان موتور قراردارد و هر ماه طبق یک برنامه دقیق شرایط و نحوه عرضه محصولات از طریق کانال‌های رسمی شرکت به اطلاع مشتریان می‌رسد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم با تداوم عرضه محصولات شرکت کرمان موتور به صورت منظم و گسترده، آرامش بازار تضمین و رضایت مصرف کنندگان واقعی و متقاضی خودرو تأمین خواهد شد.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید