اسرائیل مصر را تهدید کرد

 اسرائیل مصر را تهدید کرد

اسرائیل مصر راتهدید کرد

 

کانال ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی، بعدازظهر امروز (سه‌شنبه)، خبر داد تل‌آویو، مصر را درباره کمک رسانی به غزه تهدید کره است.

براساس گزارش این شبکه صهیونیستی، رژیم صهیونیستی، مصر را تهدید کرده چنانچه کامیون حامل کمک‌ها از گذرگاه رفح (تنها گذرگاه ارتباطی غزه با جهان خارج) وارد نوار غزه شود، آن را خواهند زد.

لحظاتی بعد از این گزارش، رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند رژیم صهیونیستی مناطقی را در مجاورت گذرگاه رفح هدف حمله قرار داده است.

به دنبال این حمله، یک منبع به خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» خبر داد به دنبال حمله رژیم صهیونیستی به گذرگاه رفح دو کارگر مصری مجروح شده‌اند.

ور جدیدی از نبرد نیروهای مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی تحت عنوان «طوفان الاقصی»، صبح روز شنبه هفته جاری، آغاز شد که به دنبال آن‌، بیش از ۱۰۰۰ صهیونیست به هلاکت رسیدند.

نیروهای مقاومت همچنین موفق شدند ده‌ها صهیونیست را اسیر بگیرند و آن‌ها را به نوار غزه ببرند. ارتش رژیم صهیونیستی در پاسخ به عملیات موفق نیروهای مقاومت با صدها تن مواد منفجره بسیاری از ساختمان‌های غیرنظامی را ویران کرد که در پی آن، ده‌ها زن و کودک فلسطینی به شهادت رسیدند.

رژیم صهیونیستی بعد از تصویب وضعیت جنگی در اراضی اشغالی همچنین دیشب (دوشنبه شب) دستور قطع آب نوار غزه را صادر کرد.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید