مجیدی: جام را به پرسپولیس بدهید، برای تیم‌های دیگر تورنمنت بگذارید

 مجیدی: جام را به پرسپولیس بدهید، برای تیم‌های دیگر تورنمنت بگذارید

فرهاد مجیدی

پیشکسوت تیم استقلال گفت: در فوتبال ما یک فاجعه رخ داده است.

فرزاد مجیدی پس از توقف استقلال مقابل نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استقلال در روزی که باید امتیاز می‌گرفت، نگرفت. اما چیزی از ارزش‌هایش کم نمی‌شود زیرا واقعا تیم خیلی خوبی است. هم کادر فنی خیلی خوبی دارد و هم نتایج خیلی خوبی گرفته است. باید بحث این بازی را کنار بگذاریم. الان در پایان فصل هستیم و باید تمام بازی‌ها همزمان باشد، اما چیزی شنیده‌ام که در فوتبال ما فاجعه است.

وی افزود: از این اتفاقات در فوتبال ایران می‌افتد و طبیعی هم هست. پرسپولیس فردا در ورزشگاه ازادی بازی می‌کند، نمی‌دانم این چه تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته، باشگاه پیکان نمی‌تواند برای میزبانی خودش یک زمین داشته باشد؟ اگر مدیریت پیکان نمی‌تواند میزبانی بازی با پرسپولیس را برعهده بگیرد، تیم‌داری نکنند. در حق هوادار استقلال و سپاهان اجحاف و ظلم شده است.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: سپاهان با آن موقعیت و امکانات خوب، مانند استقلال در کل فصل زحمت کشیده است تا از چنین موقعیت‌هایی استفاده کند. الان باید پرسپولیس بیرون از خانه‌اش بازی کند، اما فاجعه است که می‌خواهد در آزادی بازی کند. من حرف‌هایم را می‌زنم و از هیچ کس نمی‌ترسم. حق استقلال و سپاهان اینجا خورده می‌شود.

مجیدی اضافه کرد: محمدرضا ساکت زحمت می‌کشد و تیم به این خوبی با آن مربی خوب را در سپاهان جمع کرده، استقلال هم تیم و مربی خوبی دارد، اما در آخر فصل برخی عوامل قهرمان را تعیین می‌کنند. جام را به آن تیم بدهند، اما هیچ چیز از ارزش‌های استقلال و سپاهان کم نمی‌شود. آن فردی که فوتبال می‌فهمد و فوتبال بازی کرده است، یا هواداری که به استادیوم می‌آید می‌داند قهرمان کیست.

وی با اشاره به بازی امشب، گفت: بازی خوبی بود، بد نبود. اتفاقات فوتبالی است، همان‌طور که استقلال امتیاز از دست داد شاید رقیبانش هم از دست بدهند، اما فردا پیکان باید در زمین خودش میزبانی کند. مدیریت این باشگاه باید جواب بدهد، اگر نمی‌تواند میزبان پرسپولیس باشد پس در لیگ هستند. این وسط حق هواداران استقلال و سپاهان خورده می‌شود. شاید پیکان فردا این تیم را ببرد، اما معلوم است پرسپولیسی‌ها در آزادی راحت‌تر بازی می‌کنند. من که چند سال قبل گفتم؛ یک جام برای پرسپولیس بگذارید و یک تورنمنت هم بگذارید تا تیم‌های دیگر با هم بازی کنند. خدا را قسم می‌خورم در این حالت همه راضی هستند.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید