قیمت دلار امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲ / کاهش محسوس قیمت سکه

 قیمت دلار امروز ۴ خرداد ۱۴۰۲ / کاهش محسوس قیمت سکه

قیمت دلار وارز

بعد از مدتی توقف، حالا چند روزی است که دلار در مرکز مبادله ارز و طلا هر روز تغییر می‌کند؛ آن هم افزایشی. امروز قیمت دلار اسکناس در این مرکز حدود ۴۲ هزار و ۵۰۷ تومان اعلام شده است.

 

قیمت دلار در مرکز مبادله، بلاتکلیف است. در حالی که طی ماه‌های اخیر قیمت دلار بارها در بازه‌های چندروزه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران فریز می‌شد، حالا چند روزی است که مدام در حال افزایش است.

قیمت دلار مبادله‌ای امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ حدودا عدد ۴۲ هزار و ۵۰۷ تومان را نشان می‌دهد که نسبت به دیروز افزایش داشته است.

در این مرکز، قیمت یورو نیز ۴۵ هزار و ۷۲۶ تومان اعلام شده است که برخلاف قیمت دلار، اندکی کاهش را نشان می‌دهد.

همچنین قیمت درهم امارات در سایت مرکز مبادله ۱۱ هزار و ۵۷۴ تومان را نشان می‌دهد که همانند دلار، اندکی افزایش داشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۸ هزار و ۶۴۲ تومان، ۴۱ هزار و ۵۶۹ تومان و ۱۰ هزار و ۵۲۲ تومان درج شده است.

همچنین قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارم خرداد ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا با افزایش نسبت به روز گذشته در سطح ۲ میلیون و ۴۸۴ هزار تومان قرار دارد.
قیمت ارز توافقی

قیمت دلار امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) بطور میانگین حدود ۴۲ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته افزیش اندکی داشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی با کمی کاهش روبرو شده و رقم میانگین ۴۵ هزار و ۲۹۵ تومان برای آن درج شده است.

همچنین قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین ۱۳ هزار و ۶۵۶ تومان اعلام شده که مانند دلار، با اندکی افزایش همراه بوده است.

این نرخ‌ها در حالی است که در بازار ارز آزاد با قیمت‌هایی که بانک مرکزی آنها را غیررسمی می‌خواند، قیمت دلار با نوسان کاهشی روز قبل و از دست دادن کانال ۵۲ هزار تومانی، در میانه‌های کانال ۵۱ هزار تومانی قرار دارد.
قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، قیمت سکه امامی با کاهش شدید نسبت به ظهر دیروز، حوالی ساعت ۱۳:۰۰ امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ رقم میانگین ۳۰ میلیون ۷۷۰ هزار تومان را به ثبت رسانده است.

قیمت‌های درج شده در سایت کانون صرافان با قیمت سکه امامی در سایت اتحادیه سکه و طلا اختلاف زیادی پیدا کرده است، به طوری که در سایت اتحادیه قیمت سکه امامی در سقف کانال ۳۱ میلیون تومانی قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز کانون صرافان نیز با کاهش بیش از ۳۰۰ هزار تومانی، رقم میانگین ۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را نشان می‌دهد.

تا حوالی ظهر امروز پنجشنبه چهارم خرداد ۱۴۰۲ همچنین قیمت ربع سکه در کانون صرافان بطور میانگین رقم ۱۰ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان اعلام شده است.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید