قیمت جدید دلار، سکه و طلا در بازار ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

 قیمت جدید دلار، سکه و طلا در بازار ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

قمیت جدید دلار وسکه

براساس نرخ‌های بازار آزاد که از سوی بانک مرکزی به عنوان بازار غیررسمی و با نرخ‌های غیرواقعی شناخته می‌شود قیمت دلار در همان محدوده روزهای انتهای فروردین قرار دارد.

امروز دوشنبه ۴ اردیبهشت در سایت مرکز مبادله، قیمت دلار حدود ۴۲ هزار و ۲۹۰ تومان قید شده است.این قیمت در مقایسه با ۴ روز قبل کاهش ۱۶۰ تومانی را نشان می دهد.

قیمت یورو امروز نیز در مرکز مبادله در یک قدمی کانال ۴۷ هزار تومان قرار دارد. طبق اعلام سایت مرکز مبادله نرخ یورو امروز ۴۶ هزار و ۹۳۵ تومان است.

همچنین قیمت درهم امارات در این مرکز امروز ۱۱ هزار و ۵۱۵ تومان درج شده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۸ هزار و ۲۹۰ تومان، ۴۲ هزار و ۴۹۶ تومان و ۱۰ هزار و ۴۲۶ تومان درج شده است.
قیمت ارز توافقی

در سایت کانون صرافان که میانگین قیمتی تعدادی از صرافی‌های مجاز در نرخ توافقی را اعلام می‌کند، قیمت دلار امروز ۴۱ هزار و ۹۱۱ تومان درج شده است.

تا حوالی ساعت ۱۳:۳۰ ظهر امروز ۴ اردیبهشت، قیمت یورو به صورت توافقی نیز در این سایت ۴۵ هزار و ۷۲۴ تومان است و قیمت درهم امارات هم به طور میانگین ۱۳ هزار و ۱۴۲ تومان اعلام شده است.

نوسان محدود نرخ دلار و سکه

در نرخ‌های بازار آزاد که از سوی بانک مرکزی به عنوان بازار غیررسمی و با نرخ‌های غیرواقعی شناخته می‌شود قیمت دلار در همان محدوده روزهای انتهای فروردین قرار دارد.

فعالان اقتصادی می گفتند بازار ارز و سکه تهران از روز دوشنبه ۴ اردیبهشت در حالی آغاز به کار خواهد کرد که بازارهای همسایه در تعطیلات یک هفته‌ای عید فطر به سر می برند.

این موضوع ممکن است قدرت معامله گران کاهشی و افزایشی را تعدیل کند.

از نگاه این دسته، تعطیلات در بازارهای همسایه احتمالا باعث شود نرخ دلار و سکه در هفته اول اردیبهشت در همان محدوده قبل از عید فطر معامله شود.
ثبات قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا ۱۸عیار در بازار امروز در محدوده ۲ میلیون و ۶۰۵ هزارو ۶۰۰ تومان به فروش رسید. این قیمت در مقایسه با ۳۱ فروردین تقریبا ثابت است.
قیمت سکه ،نیم سکه و ربع سکه

امروز قیمت سکه امامی در سایت کانون صرافان ایرانیان بطور متوسط حدود ۳۱ میلیون و ۲۲ هزار تومان اعلام شده است.

همچنین قیمت نیم سکه در سایت مذکور ۱۸ میلیون و ۲۸۳ هزار تومان اعلام شده است.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید