فیلمبرداری «جوکر ۲» شروع شد/ انتشار اولین تصویر

 فیلمبرداری «جوکر ۲» شروع شد/ انتشار اولین تصویر

جوکر

با انتشار اولین تصویر از فیلم «جوکر ۲» کارگردان خبر از آغاز فیلمبرداری این فیلم داد.

تاد فیلیپس نویسنده و کارگردان فیلم «جوکر» با انتشار تصویری از خواکین فینیکس در اینستاگرام خبر از آغاز فیلمبرداری این فیلم داد.

تصویر فیلم دوم با عنوان «جوکر: جنون مشترک» جوکر را در حالی نشان می‌دهد که فردی دارد صورتش را اصلاح می‌کند و به نظر می‌رسد وی باید در آسایشگاه روانی باشد.

کارگردان در اینستاگرام در شرح عکس نوشته است: «روز ۱. پسر ما» این شرح عکس تایید می‌کند ساخت دنباله فیلم شروع شده است

در این تصویر هیچ اطلاعات جدیدی درباره بزرگ‌ترین علامت سوال فیلم یعنی حضور لیدی گاکا در نقش هارلی کویین ارایه نکرده است؛ هرچند در ماه آگوست امسال به صورت رسمی اعلام شد وی به جمع بازیگران فیلم پیوسته و همان زمان اعلام شد این فیلم یک موزیکال خواهد بود.

پیش‌تر گفته شده بود واکین فینیکس بار دیگر در نقش آرتور فلک بازی‌می کند و لیدی گاگا، کاترین کینر، برندن گلیسون و زاسی بیتس دیگر بازیگران این فیلم هستند.

ساخت فیلم در حالی شروع شده که از ساخته شدن فیلم اصلی به کارگردانی تاد فیلیپس و نویسندگی آن با همراهی اسکات سیلور ۲ سال می‌گذرد. این فیلم فروشی بیش از یک میلیارد دلار را ثبت کرد و فینیکس موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار شد.

دنباله فیلم در حالی ساخته می‌شود که دنیای دی‌سی به دلیل تغییرات رهبری در کمپانی برادران وارنر در حال یک تغییر اساسی است؛ اما طرفداران جوکر هیچ نگرانی از این بابت ندارند و طبق خبرهای قبلی فیلم مسیر خود را طی می‌کند و مدیران جدید کاملا از آن حمایت کرده‌اند.

«جوکر: جنون مشترک» قرار است ۴ اکتبر ۲۰۲۴ اکران شو

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید