عصبانیت شدید رئال: آبروی بارسلونا را می‌بریم!

 عصبانیت شدید رئال: آبروی بارسلونا را می‌بریم!

ابروی بارسلونا

رئال مادرید قصد دارد به این سادگی از اظهارات خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، عبور کند.

به گزارش ورزش سه ، اظهارات لاپورتا درباره رئال مادرید و جایگاه این تیم برای کمیته داوران در طول هفتاد سال اخیر و دیگر اتهاماتی که به این باشگاه وارد کرد باعث عصبانیت شدید آنها شده است.

 

لاپورتا که از دخالت رئال در پرونده انریکز نگریرا و مبالغی که بارسا در طول چندین سال اخیر به این نایب رییس سابق کمیته داوران پرداخت کرده عصبانی بود، روز گذشته در نشست خبری مربوط به این موضوع بارها به رئال مادرید اشاره کرده و این باشگاه را زیر سوال برد.

 

این که رییس بارسلونا از عبارت «تیم حکومتی» خطاب به رئال استفاده کرد، کاسه صبر مدیران این باشگاه را لبریز کرد و آنها با انتشار ویدیویی چهار دقیقه‌‎ای در شبکه‌های اجتماعی پاسخی سنگین و کوبنده به او دادند و از ارتباط نزدیک باشگاه بارسا با ژنرال فرانکو پرده برداشتند.

 

اما حالا روزنامه مارکا مدعی شده که این ویدیو نه تنها پاسخ نهایی رئال نبوده، بلکه برای آنها تازه شروع راه است و قرار نیست این باشگاه به این سادگی از اتهامات و توهین‌هایی که به آنها شده دست بکشد.

 

گفته می‌شود که رئال مادرید در حال آماده کردن پاسخ‌هایی محکم‌تر به اظهارات مطرح شده از سوی بارسلونا است و قصد دارد تمامی آنها را به صورت عمومی منتشر کند.

 

مارکا می‌گوید که مدیران رئال دیگر نمی‌خواهند تحت هیچ شرایطی ساکت بنشینند و چنین اتهاماتی را تحمل کنند چون معتقد هستند این کار توهین به تاریخ پر افتخار و حتی شرایط فعلی این تیم است و به همین دلیل به پاسخ دادن ادامه خواهند داد.

 

به نظر می‌رسد که باید در چند روز آینده منتظر جنگی تمام عیار بین دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا باشیم، نزاعی که حداقل در شبکه‌های اجتماعی به خوبی قابل رویت خواهد بود.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید