صحبت‌های بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ برتر فوتبال/ بیرانوند: لیگ امسال پاک‌ترین بود

 صحبت‌های بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ برتر فوتبال/ بیرانوند: لیگ امسال پاک‌ترین بود

پرسپولیس

سنگربان تیم فوتبال پرسپولیس قهرمانی این تیم در بیست‌ودومین لیگ برتر را یکی از پاک‌ترین جام‌های سرخپوشان دانست.

علیرضا بیرانوند پس از دستیابی پرسپولیس به عنوان قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر. تبریک می‌گویم به هواداران، بازیکنان و مدیریت باشگاه پرسپولیس. واقعاً سال سختی بود و البته یکی از بهترین لیگ‌های ما. من این حس را نداشتم که کار قهرمانی به روز آخر کشیده شود و باید بگویم یکی از پاک‌ترین جام‌های ما در همین فصل بود.

 

«لیاقت پرسپولیس و هوادارانش همین موفقیت و پیروزی است.»، وی با بیان این جمله یادآور شد: پرسپولیس لیاقت رسیدن به قهرمانی را داشت و جنگید تا در نهایت به این موفقیت رسید. یک مثال برای شما می‌زنم تیمی که هشت هفته است که ۱۱، ۱۲ بازیکن سه اخطاره دارد و آنها کارت نمی‌گیرند، این یعنی بازیکنان پرسپولیس ذهن بزرگ و زیبا دارند، این یعنی تمرکز. من به هواداران پرسپولیس باز هم تبریک می‌گویم.

 

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد: نمی‌گویم این قهرمانی برای من کوچک است، من دنبال قهرمانی با پرسپولیس در آسیا هستم. البته برای رسیدن به قهرمانی آسیا تیم باید حمایت شود.

 

بیرانوند در خاتمه گفت: ما تا فردا بابت این قهرمانی شادی خواهیم کرد و شاید یک جشن کوچک با هواداران‌مان در تهران داشته باشیم، بعد از آن خودمان را آماده می‌کنیم برای قهرمانی در جام حذفی. ما نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم برای یک جام دیگر.

 

***

 

ترابی: واقعاً امسال استحقاق قهرمانی را داشتیم/ بعد از عید نوروز هم‌قسم شدیم

مهدی ترابی پس از قهرمانی پرسپولیس در فصل بیست‌و‌دوم لیگ برتر اظهار داشت: امیدواریم هواداران را خوشحال‌ کرده باشیم و در جام حذفی هم بیشتر از این خوشحال‌شان کنیم.

تیم پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

وی گفت: در پرسپولیس به جز قهرمانی به چیز دیگر نمی‌شود فکر کرد. واقعاً استحقاق قهرمانی را امسال داشتیم.

 

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که تیمش با وجود عقب افتادن از مدعیان دوباره به صدر بازگشت و قهرمان شد، گفت: ما یک قراری بعد از عید با هم گذاشتیم که همه بازی‌ها را ببریم؛ در آن مقطع چیزی دست ما نبود و سرنوشت دست سپاهان بود. ما قرار گذاشتیم و خدا هم لطف کرد و توانستیم قهرمان شویم.

 

***

 

عالیشاه: حالا همه تمرکزمان روی جام حذفی است/ قهرمان واقعی تک تک هواداران هستند

امید عالیشاه پس از قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر گفت: قهرمان واقعی تک تک هواداران هستند و ما هم سرباز بودیم. ان‌شاءالله این موفقیت‌ها ادامه‌دار باشد. هواداران در سرما و گرما حمایت کردند و ما هم انجام وظیفه کردیم.

 

وی درباره سخت بودن رقابت‌های این فصل گفت: مگر می‌شود لیگ برتر سخت نباشد؟ حالا هم تمام تمرکزمان روی جام حذفی است.

 

***

 

امیری: جواب زحمات‌مان را گرفتیم/ خوردبین: قهرمانی پرسپولیس، دهان همه را بست

وحید امیری پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: می‌دانستیم این بازی آخر در لیگ برتر حساس است و با این برد، جواب زحمات‌مان را گرفتیم.

 

همچنین محمود خوردبین پیشکسوت پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس با اقتدار قهرمان شد و دهان همه را بست.

 

وی درباره حضور پرشور تماشاگران گفت: عشقم این هواداران هستند و هر چه داریم از آنهاست. ان‌شاءالله جام حذفی را هم می‌گیریم.

 

***

 

درویش: خدا کمک کرد و بر دشمنی‌ها و دسیسه‌ها فائق آمدیم/ اگر معدن نداریم هوادار داریم

رضا درویش پس از قهرمانی پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: قهرمانی امسال نسبت به سال‌های قبل متفاوت‌تر و سخت‌تر بود. علیرغم دشمنی‌های بسیاری که وجود داشت خدا کمک کرد و بر همه دسیسه‌هایی که علیه‌مان بود فائق آمدیم. این هم میسر نبود به جز با همدلی همه ارکان باشگاه.

 

وی در مورد اینکه قرار است هیئت مدیره دچار تغییرات شود، گفت: الان صحبت از قهرمانی است؛ هر اتفاقی بیفتد برای تقویت تیم است. تا روزی که ما هستیم تلاش‌مان این است که تیم رشد کند.

 

درویش تصریح کرد: خدا را شکر پرسپولیس مزد زحمتش را گرفت. ما اگر صنعت و معدن نداریم هواداران پرشماری داریم که با پشتگرمی آنها و غیرت بازیکنان توانستیم نتایج خوبی بگیریم و قهرمانی را به هواداران تقدیم کنیم.

 

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که قرارداد چند بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید، عنوان کرد: ان‌شاءالله این حرف‌ها بعد از جام حذفی. هر کسی قراردادش تمام هم شود از پرسپولیس جدا نمی‌شود، چون پرسپولیس خانه همه است.

 

***

 

محمدی: با قهرمانی پرسپولیس، خستگی از تنم درآمد

محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر گفت: به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. خدا را شاکریم و از کادر فنی و مدیریت و بچه‌ها تشکر می‌کنم. خیلی حس خوبی است.

 

وی افزود: قبل از بازی گفتم که شرایط تیم در سال جدید خوب است. در واقع هم به لحاظ نتیجه‌گیری و هم نحوه بازی خوب بودیم. با آنکه شروع فصل سخت بود، اما این قهرمانی خیلی می‌چسبد و خستگی از تنم درآمد.

 

محمدی عنوان کرد: حیف که هواداران امروز بیشتر نتوانستند به ورزشگاه بیایند. ان‌شاءالله جشنی در خور شأن آنها بگیریم. با همین قدرت ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله در حذفی هم موفق باشیم.

 

***

 

پیروانی: سخت‌ترین سال ورزشی‌ام بود/ شمردن تعداد قهرمانی‌هایم سخت است!

افشین پیروانی پس از قهرمانی پرسپولیس گفت: به کادرفنی، بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم. ان‌شاءالله دست به دست هم بدهیم و در جام حذفی هم یک قهرمانی دیگر را به دست بیاوریم.

تیم پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

وی در پاسخ به این پرسش که چند قهرمانی با پرسپولیس به دست آورده است، گفت: تعداد آن زیاد و شمردنش سخت شده است.

 

پیروانی تصریح کرد: امسال سخت‌ترین سال ورزشی من بود و فشار زیادی روی من قرار داشت. خیلی تلاش کردم که فشار به تیم نیاید، سیبل شدم و مورد هجمه قرار گرفتم.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید