رونالدو جا پای مسی در عربستان گذاشت

 رونالدو جا پای مسی در عربستان گذاشت

رونالدو جا پای مسی گذاشت

ابرستاره پرتغالی اقدامی مشابه مسی در عربستان انجام داد.

لیونل مسی ابرستاره پرتغالی هفته گذشته یک سفر جنجالی به عربستان سعودی داشت که باعث محرومیت و جریمه سنگین از سوی باشگاه پاری سن ژرمن شد.

 

مسی به همراه خانواده اش به ریاض آمد تا طبق قراردادی که با وزارت گردشگری عربستان امضا کرد به تبلیغ اماکن تاریخی و فرهنگی این کشور بپردازد. یکی از مکان های تاریخی که مسی به آنجا رفت و خبرساز شد منطقه «الدرعیه» است که شباهت زیادی به ارگ بم دارد و قلعه های تاریخی در این مکان وجود دارد که میزبان توریست ها است.

 

کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی النصر عربستان چند روز پس از گشت و گذار مسی در این مکان جا پای رقیب سنتی اش گذاشت و روز گذشته از منطقه الدرعیه دیدن کرد. حضور مسی و رونالدو به صورت همزمان در این مکان تاریخی نگاه ها را به ریاض دوخت.

 

مسی با باشگاه پاری سن ژرمن تقریبا قطع رابطه کرده و جدایی اش از باشگاه فرانسوی قطعی است. بارسلونا گزینه اصلی مسی است ولی مدیران باشگاه اسپانیایی هنوز نتوانستند لالیگا را برای ثبت قرارداد جدید راضی کنند.

 

 

باشگاه الهلال عربستان با پیشنهاد دستمزد نجومی ۴۰۰ میلیون یورویی منتظر ناکامی بارسلونا است تا این اسطوره آرژانتینی را در تابستان پیش رو به ریاض بیاورد.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید