رنگ‌های لاک شاد و انرژی بخش برای آرایش ناخن‌های شما

 رنگ‌های لاک شاد و انرژی بخش برای آرایش ناخن‌های شما

رنگ‌های لاک شاد

بسیاری از خانم‌ها به آرایش و به خصوص لاک زدن به چشم یک تفریح نگاه می‌کنند و این کار را صرفا برای تنوع و شاد کردن روحیه خود انجام می‌دهند. اما تنها با رنگ‌های شاد لاک است که می‌توان یک مانیکور و آرایش ناخن شاد داشت و شما نمی‌توانید با رنگ‌های تیره و کدر انتظار بالا بردن روحیه خود را داشته باشید.

به طور کلی می‌توان گفت: انتخاب رنگ برای مانیکور مهم‌ترین مرحله از آرایش ناخن است و پس از آن انتخاب طرح و روش استفاده از لاک است که مانیکور شما را شکل خواهد داد. پس اگر در شرایطی هستید که نیاز به شاد شدن و روحیه گرفتن دارید باید سراغ رنگ‌های شاد لاک بروید.

رنگ‌های شاد لاک شاید به نظر برخی‌ها جلف و سبک به نظر برسند، اما در این مقاله اختصاصی از مجله قرمز رنگ‌های شاد لاک را که بلافاصله باعث شادی و روحیه بخشی می‌شوند و جلف و سبک هم نیستند به شما معرفی خواهیم کرد.

رنگ‌های شاد لاک که روحیه شما را تقویت می‌کنند
انتخاب رنگ لاک به فاکتور‌های متعددی بستگی دارد مثل رنگ پوست، رنگ لباسی که قرار است همراه با آن لاک بپوشید، سلیقه و سبک شما و رنگی که شخصا به آن علاقه دارید. اما گاهی می‌توان رنگ لاک را بر اساس روحیه و احساسات درونی هم انتخاب کرد و از آن به عنوان یک عامل بیانگر استفاده کرد. به طور مثال وقتی که می‌خواهید روحیه شاد و بالایی داشته باشید می‌توانید از رنگ‌های شاد لاک برای آرایش ناخن‌های خود استفاده کنید. در ادامه ۱۴ مورد از این رنگ‌های شاد و زیبا را به شما معرفی خواهیم کرد.

لاک اکلیلی نقره‌ای: اکلیل همیشه زیبا است و از آن می‌توان در آرایش صورت و ناخن هم استفاده کرد. آرایش اکلیلی برای صورت شاید همیشه مد نباشد، اما برای ناخن همیشه مد روز است. لاک‌های اکلیلی در رنگ‌های نقره‌ای و طلایی و … نور را به طور کامل منعکس می‌کنند و با درخشش زیبایی که به وجود می‌آورند باعث شاد شدن و مثبت شدن احساسات شما می‌شوند. اگر به رنگ‌های تند و روشن علاقه ندارید، اما می‌خواهید لاکی شاد و زیبا داشته باشید لاک اکلیلی با اکلیل‌های ریز و درشت بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

قرمز از رنگ‌های شاد لاک: وقتی صحبت از رنگ شاد می‌شود همه به رنگ قرمز فکر می‌کنند. رنگ قرمز یک رنگ انرژی بخش است و برای کسانی که از افسردگی‌های خفیف رنج می‌برند می‌تواند بهترین درمان باشد. در ضمن اگر از دردسر‌های پاک کردن لاک اکلیلی خوشتان نمی‌آید می‌توانید با یک لاک براق قرمز ساده ناخن‌های خود را آرایش کنید بدون آن که نیازی به تزئینات اضافی روی ناخن‌های خود داشته باشید. لازم به ذکر نیست که رنگ قرمز یک رنگ محبوب و مد روز است و به همه می‌آید.

لاک بادمجانی: رنگ بنفش از رنگ‌های مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها است، اما این رنگ طیف‌های مختلفی دارد و از بنفش یاسی گرفته تا بنفش جیغ و … را شامل می‌شود. یکی از طیف‌های بسیار زیبای بنفش رنگ بادمجانی است که هم برای خانم‌های علاقمند به بنفش و هم برای خانم‌هایی که به رنگ تیره علاقه دارند بهترین انتخاب است. پس اگر رنگ‌های تیره را دوست دارید، اما می‌خواهید یک رنگ لاک شاد داشته باشید بنفش بادمجانی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این رنگ به همه می‌آید و باعث افزایش اعتماد به نفس در شما می‌شود.

صورتی کمرنگ: رنگ صورتی محبوب‌ترین رنگ برای لاک ناخن است و تقریبا همه خانم‌ها رنگ صورتی را انتخابی مناسب برای لاک ناخن‌های خود می‌دانند. البته صورتی هم طیف‌های مختلفی دارد و صورتی کمرنگ در این میان تطبیق پذیری بالایی دارد. صورتی کمرنگ با بیشتر رنگ‌های پوست سازگاری دارد و طیفی شاد و زیبا و ملایم دارد. پس اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال رنگ‌های شاد لاک هستید، اما لاک‌های کمرنگ و ملایم را برای ناخن‌های خود ترجیح می‌دهید بهتر است رنگ صورتی کمرنگ را انتخاب کنید.

زرد ملایم: وقتی صحبت از رنگ‌های شاد و انرژی بخش می‌شود رنگ زرد جزو رنگ‌هایی است که در ذهن تداعی می‌شوند. رنگ زرد یک رنگ زیبا و گرم است که باعث بالا رفتن سطح انرژی و روحیه می‌شود. اما رنگ زرد روشن و تند جزو رنگ‌هایی است که شاید هر کسی نتواند آن را به عنوان رنگ لاک بپذیرد، چون تطبیق پذیری آن دشوار است و با هر رنگ پوستی سازگار نیست. اما زرد آلاله‌ای رنگی است که هر کسی را به خود جذب می‌کند و می‌تواند بهترین انتخاب برای لاک شاد ناخن باشد.

ارغوانی از رنگ‌های شاد لاک: خانم‌هایی که اهل ریسک کردن هستند به رنگ‌های تند و شاد هم علاقه دارند و دوست دارند رنگ‌هایی خاص و چشمگیر برای آرایش ناخن‌های خود انتخاب کنند. رنگ ارغوانی یکی از این رنگ‌ها است که بسیار شاد و زیبا و جذب کننده است، همه خانم‌ها با هر رنگ پوستی می‌توانند انرغوانی را به عنوان لاک ناخن خود انتخاب کنند و با این کار انرژی و شادی بیشتری را به زندگی روزمره خود اضافه کنند. این رنگ را در همه فصل‌ها می‌توان استفاده کرد.

لاک سبز نعنایی: خبر خوب برای طرفداران رنگ‌های طیف سبز و خانم‌هایی که به رنگ‌های ملایم و خنثی علاقمند هستند. سبز نعنایی یک طیف خنثی و ملایم از سبز است که بیشتر مایل به خاکستری است و با وجود ملایم بودن و خنثی بودن باعث افزایش سطح انرژی و شادابی در شما خواهد شد. البته این رنگ بیشتر یک رنگ تابستانی به شمار می‌رود، اما با استایل مناسب می‌توانید در فصل‌های دیگر هم از لاک سبز نعنایی استفاده کنید.

لاک قرمز یاقوتی: این که یک رنگ دیگر هم از خانواده قرمز در این لیست قرار بگیرد جای تعجبی ندارد، چون رنگ قرمز یکی از پرانرژی‌ترین رنگ‌ها است. تفاوت رنگ قرمز یاقوتی با قرمز خالص در این است که یاقوتی مقدار کمی سفید در خود دارد و روشن‌تر و درخشان‌تر است. در نتیجه وقتی این رنگ را روی ناخن‌های خود استفاده می‌کنید احساس می‌کنید نور و درخشش بیشتری در دستان شما شکل گرفته است. این رنگ از نظر فصل و رنگ پوست محدودیتی ندارد و هر زمان که بخواهید می‌توانید از آن استفاده کنید.

لاک متالیک هفت رنگ: لاک‌های متالیک همیشه محبوب بوده‌اند، اما جایگاه لاک هولوگرامی یا هفت رنگ از لاک‌های متالیک معمولی بالاتر است. وقتی لاک هولوگرامی را روی ناخن‌های خود می‌زنید و درخششی چندرنگ را روی آن مشاهده می‌کنید بلافاصله احساس شادی و نشاط بیشتری در خود حس خواهید کرد. لازم به ذکر نیست که این رنگ لاک هیچ محدودیتی از نظر فصل و رنگ پوست ندارد و همیشه قابل استفاده است.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید