حمله قلبی را با این روش جدید دور بزنید

 حمله قلبی را با این روش جدید دور بزنید

حمله قلبی

بتا بلاکرها (مسدودکننده های بتا) ممکن است به کاهش خطرات اضافی سلامت قلبی عروقی برای افراد پس از حمله قلبی کمک نکنند.

عدم تاثیر مسدودکننده بتا در کاهش خطرات برای بیماران حمله قلبی

بتا بلاکرها (مسدودکننده های بتا) ممکن است به کاهش خطرات اضافی سلامت قلبی عروقی برای افراد پس از حمله قلبی کمک نکنند. به نقل از هلث لاین، این مطالعه نشان داد که بتابلاکرها هیچ تفاوتی در بهبود خطرات قلبی عروقی بیش از یک سال پس از حمله قلبی ایجاد نکردند.

داده‌ها همچنین نشان داد که درمان طولانی‌مدت با مسدودکننده‌های بتا با بهبود پیامدهای قلبی عروقی در طول یک دوره نظارت متوسط ۴.۵ ساله مرتبط نبود. افراد مبتلا به فشار خون بالا گاهی اوقات در مواردی که سایر داروها مؤثر نباشند، با بتابلاکرها درمان می‌شوند. همچنین بتا بلاکرها با مسدود کردن اثرات هورمون اپی نفرین، با نام مستعار آدرنالین، عمل می‌کنند.

بتا بلاکرها همچنین به طور گسترده‌ای برای کاهش خطر حملات قلبی یا مرگ بیشتر استفاده می‌شوند. حال نتایج یک مطالعه جدید بزرگ نشان می‌دهد که این امر در بیمارانی که نارسایی قلبی ندارند، ضروری نیست.

در این مطالعه، محققان دانشگاه اوپسالا سوئد هیچ تفاوتی در خطرات بین بیمارانی که بیش از یک سال پس از حمله قلبی خود از بتابلاکرها مصرف می‌کردند و افرادی که از این داروها استفاده نمی‌کردند، مشاهده نکردند. در واقع، شواهد در این مطالعه نشان می‌دهد که درمان با مسدودکننده‌های بتا بیش از یک سال از حوادث قلبی برای بیماران بدون نارسایی قلبی با بهبود پیامدهای قلبی عروقی مرتبط نیست.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید