تایمز: کلوپ با محرومیت طولانی‌مدت مواجه می‌شود

 تایمز: کلوپ با محرومیت طولانی‌مدت مواجه می‌شود

تایمز: کلوپ با محرومیت طولانی‌مدت مواجه می‌شود

روزنامه تایمز مدعی شد که یورگن کلوپ به خاطر خوشحالی جنجالی‌اش در دیدار برابر تاتنهام با محرومیت سنگین روبه‌رو خواهد شد.

در جذاب‌ترین دیدار هفته سی‌وچهارم لیگ برتر، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان تاتنهام بود که در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی سه بار توسط کرتیس جونز، لوئیز دیاز و محمد صلاح از روی نقطه پنالتی به گل رسید. در نیمه نخست هری کین یکی از گل‌ها را جبران کرد و سون در نیمه دوم اختلاف را به حداقل رساند. در دقیقه ۳+۹۰ ریچارلیسون بالاخره موفق شد اولین گلش را با پیراهن تاتنهام در لیگ برتر به ثمر برساند و بازی را به تساوی بکشاند. این پایان ماجرا نبود و روی اشتباه لوکاس مورا، دیوگو ژوتا با به ثمر رساندن گل چهارم، شاگردان کلوپ را پیروز این ماراتن دیدنی کرد.

 

یورگن کلوپ پس از گل چهارم لیورپول به‌سرعت به سمت داور چهارم دوید و شروع به خوشحالی کرد که پس از این حرکت پایش را گرفت و نشان داد که مصدوم شده است. شادی گل جنجالی یورگن کلوپ برابر کمک‌داور و صحبت‌های او بعد از بازی باعث شده است تا احتمال محرومیت او زیاد باشد.

 

روزنامه تایمز اعلام کرد که اتحادیه فوتبال انگلیس محرومیت طولانی‌مدتی را برای سرمربی آلمانی لیورپول به خاطر این شادی گل جنجالی در نظر خواهد گرفت.

 

 

خوبی نداشته است و هیچ شانسی برای قهرمانی ندارد و تنها می‌تواند در بهترین حالت به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار باشد.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید