این خودروها از همه بیشتر در بازار ارزان شدند + اسامی

 این خودروها از همه بیشتر در بازار ارزان شدند + اسامی

افت قیمت خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو از ادامه روند کاهش قیمت خودروهای تولید داخلی و مونتاژی در بازار خبر داد.

سعید موتمنی در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به ریزش قیمت خودرو در بازار طی روزهای اخیر گفت: با توجه به آغاز عرضه خودروسازان به متقاضیان طرح یکپارچه و کم بودن مشتری در بازار، قیمت خودروهای تولید داخلی و مونتاژی کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو بیان کرد: قیمت محصولات سایپا بین ۳۰ تا ۴۵ میلیون تومان کاهش یافته است، به عنوان مثال قیمت تیبا ۲ از حدود ۴۳۰ میلیون تومان به ۳۸۵ میلیون تومان و قیمت ساینا از ۴۳۵ میلیون تومان به ۳۹۵ میلیون تومان و کوئیک اتومات از ۵۳۰ میلیون تومان به ۴۹۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

موتمنی با اشاره به کاهش قابل توجه قیمت خودروهای مونتاژی تصریح کرد: تیگو ۸ مدل ۱۴۰۱ که تا چند روز پیش در بازار با قیمتی حدود ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان عرضه می‌شد با کاهش ۴۰۰ میلیون تومانی به ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان رسیده است و این کاهش قیمت ادامه دارد.
وبگردی

 

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: فیدلیتی (۷ نفره) مدل ۱۴۰۱ نیز طی روزهای گذشته ۲۰۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشته است و قیمت این خودرو از ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت جک S۵ نیز از یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

موتمنی با اشاره به کاهش قیمت محصولات ایران خودرو در بازار گفت: قیمت پژو ۲۰۷ اتومات سقف پانورما از حدود یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۸۵ میلیون تومان، قیمت پژو ۲۰۷ دنده‌ای از حدود ۸۱۰ میلیون تومان به حدود ۷۶۸ میلیون تومان کاهش یافته است.

وی اضافه کرد: قیمت ۲۰۶ تیپ ۲ از ۶۴۰ میلیون تومان به ۵۹۵ تومان، قیمت ۲۰۶ تیپ ۳ از ۶۶۰ میلیون تومان به ۶۳۰ میلیون تومان و پژو پارس از حدود ۶۵۰ میلیون تومان به ۶۰۵ میلیون تومان کاهش یافته است همچنین قیمت هایما S۷ نیز حدود ۶۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: در صورت ادامه روند عرضه هفتگی خودرو به بازار (۵۰ هزار خودرو) قیمت خودروها کاهش می‌یابد.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید