استقلال ۲- پرسپولیس۲/دربی هیجان انگیز/

 استقلال ۲- پرسپولیس۲/دربی هیجان انگیز/

دربی

نود و نهمین دربی پایتخت برخلاف بازی‌های قبلی دو تیم، جذاب و پرگل دنبال شد و دو تیم در نهایت به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

به گزارش ورزش سه، دربی نود و نهم یک بازی هیجان‌ انگیز از آب درآمد و دو تیم نمایشی هجومی و رو به جلو ارائه دادند. ابتدا سرخ‌ها مزد بازی بهتر خود را خیلی زود گرفتند و توانستند به گل نخست برسند اما استقلال پس از گل به خود آمد و توانست با هجوم همه جانبه به گل تساوی برسد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی بهتر آبی‌ها موجب شد مطهری چهارمین گل خود در دربی‌ها را به ثمر برساند اما پس از این گل سرمربیان دو تیم تعویض‌های خود را شروع کردند. در حالی که تصور می‌شد استقلال مدافعان خود را وارد زمین کند اما ساپینتو تمام مهاجمان خود را وارد زمین کرد و پیش از ۱۵ دقیقه پایانی تعویض‌هایش به پایان رسید. اتفاقی که به یحیی کمک کرد تا با استراتژی بهتر باز هم روی ضربات ایستگاهی در آخرین دقایق به گل تساوی برسد و توانست صدر جدول را که چند دقیقه‌ای در اختیار استقلال بود پس بگیرد.

با این نتیجه طلسم ۵ ساله شکست ناپذیری پرسپولیس در ۹۰ دقیقه‌ی دربی‌ها پابرجا ماند و حالا سرخ‌ها ۱۲ دربی پیاپی است که در ۹۰ دقیقه مغلوب رقیب سنتی خود نشدند.

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید