پول استراماچونی فراهم شد/ قرض ۲۰۰ هزار یورویی پرسپولیس برای رادوشویچ

 پول استراماچونی فراهم شد/ قرض ۲۰۰ هزار یورویی پرسپولیس برای رادوشویچ

پول استراماچونی

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که با حمایت یکی از بانک‌ها پول آندره‌آ استراماچونی فراهم شده و به زودی به این مربی ایتالیایی پرداخت خواهد شد.

حجت کریمی در گفت‌وگو  درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی اظهار داشت: امروز جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان برگزار کردیم و ایشان اقداماتی برای حل مشکلات باشگاه استقلال انجام دادند که در نهایت منجر به جلسه ما با دکتر احمدی، مدیرعامل بانک شهر شد. با موافقت ایشان، قرار است مبلغی در اختیار باشگاه استقلال قرار بگیرد تا طلب استراماچونی و یکی دو بدهی دیگر باشگاه پرداخت شود.

 

وی افزود: با همکاری وزیر ورزش و موافقت مدیرعامل این بانک به زودی مطالبات استراماچونی را پرداخت می‌کنیم. باید تشکر ویژه‌ای از آقای احمدی داشته باشیم که نگاه ملی به باشگاه استقلال داشتند تا در این مقطع حساس بتوانیم بار بزرگی از روی دوش باشگاه برداریم و دل هواداران را شاد کنیم.

 

 

قرض ۲۰۰ هزار یورویی پرسپولیس برای پرداخت مطالبات رادوشویچ

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت‌ کردن مطالبات سنگربان کروات سابقش از یک بانک ۲۰۰ هزار یورو قرض گرفته است.

 

به گزارش ایسنا، بعد از توافق باشگاه پرسپولیس و بوژیدار رادوشویچ برای پرداخت اقساطی مطالبات این بازیکن، قسط اول او اواسط دی ۱۴۰۱ پرداخت شد و قرار بر این بود که قسط دوم تا ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین ۱۴۰۲) پرداخت شود و حالا باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که این قسط پرداخت شده است.

 

به نظر می رسد قسط دوم رادوشویچ ۲۰۰ هزار یورو بود که مدیران پرسپولیس در تلاش بودند این مبلغ را از محل مطالبات‌شان نزد فیفا پرداخت کنند اما فیفا اعلام کرده بود هنوز محاسبات لازم را برای مشخص شدن میزان دقیق طلب پرسپولیس انجام نداده است.

 

بعد از این موضوع، مدیران پرسپولیس از فدراسیون فوتبال تقاضا کردند که از محل مطالبات خود نزد فیفا قسط دوم رادوشویچ را بپردازد و بعد پرسپولیس این پول را برگرداند که این درخواست هم از سوی فدراسیون فوتبال رد شد.

 

با این حال پرسپولیسی‌ها بیکار ننشستند و با قرض گرفتن از یک بانک، قسط دوم رادوشویچ را پرداخت کردند تا این باشگاه در راه اخذ وجوز حرفه‌ای دچار مشکل نشود.

 

در دوره مدیریت مجید صدری، حقوق ماهیانه رادوشویچ در زمان مقرر پرداخت نشد و همین موضوع باعث شد این دروازه‌بان کروات که ۴ سال دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت، تهران را ترک کند و بعد از فسخ یکطرفه قرارداد، به فیفا شکایت و کل مبلغ قراردادش (مربوط به ۴ سال) را طلب کند. پرسپولیس در این پرونده محکوم به پرداخت ۸۶۶ هزار یورو شد.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید