رونالدو از یوونتوس شکایت می‌کند

 رونالدو از یوونتوس شکایت می‌کند

رونالدو ویوونتوس

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، تصمیم دارد به خاطر دستمزدهای پرداخت نشده علیه یوونتوس شکایت کند.

رونالدو در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست تا سه فصل هم تجربه حضور در میدان با پیراهن این تیم و در لیگ ایتالیا را داشته باشد.

 

حضور او در این باشگاه با شیوع ویروس کرونا و شرایط دشوار مالی یووه همراه شد و مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند توافقی را با این بازیکن بر سر نحوه پرداخت دستمزدش داشته باشند.

 

بر اساس این توافق، رونالدو پذیرفت که مبلغ ۱۹٫۹ میلیون یورو از دستمزدش را در ماه‌های ابتدایی شیوع ویروس کرونا کاهش دهد و آن را طی مبالغ متعدد در ماه‌های پس از آن دریافت کند.

 

هرچند این توافق که نه فقط با این ستاره پرتغالی، بلکه با چندین بازیکن دیگر هم صورت گرفته بود فاش شد و باعث شد که پای این باشگاه به دادگاه باز شود و دردسرهای بسیاری برای آنها به همراه بیاورد.

 

حالا روزنامه گاتزتا دلو اسپورت خبر داده که صبر این مهاجم سابق یووه تمام شده است و او قصد دارد به زودی شکایتی را به دادستانی عمومی تورین ارائه کند تا بتواند دستمزدی که در این توافق به تعویق افتاده بود را دریافت کند.

 

این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که لئوناردو بونوچی هم چند روز قبل اعلام کرد که شکایتی را علیه یووه مطرح کرده و خواهان دریافت غرامت به خاطر آسیبی است که به وجهه‌اش خورده است و به نظر می‌رسد که یوونتوس با مشکلات جدیدی روبرو خواهد شد.

 

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید