کمال تبریزی میزبان طناز خواهد بود

 کمال تبریزی میزبان طناز خواهد بود

کمال نبریزی

کمال تبریزی و حامد قشقایی پروژه رئالیتی تاک شوی طناز را به فاز اول رساندند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حامد قشلاقی طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی «طناز» را که با میزبانی و کارگردانی کمال تبریزی به گفت و گو با بازیگران اختصاص داشته و در حال حاضر فاز اول آن در مرحله تدوین و اصلاح رنگ توسط مهدی ایروانی است، برعهده دارد.
حامد قشلاقی تهیه‌کننده و مدرس دانشگاه به عنوان طراح و تهیه‌کننده پروژه رئالیتی تاک‌شوی «طناز» همراهی می‌کند.
او متولد اردیبهشت ۱۳۵۹ و دارای مدرک کارشناسی عکاسی دانشگاه هنرومعماری، کارشناسی‌ارشد گرافیک دانشکده هنرومعماری و دکترای مدیریت کسب و کار است.
قشلاقی از سال ۸۳ در دانشگاه‌های هنر تهران و یزد و دانشکده‌های علمی و کاربردی تهران به تدریس فعالیت داشته و تهیه‌کنندگی و اجرای طرح اولین تولید محتوای فضای مجازی به نام «دید در شب» با اجرای رضا رشیدپور را عهده‌دار بوده است.
تهیه‌کنندگی و کارگردانی برنامه‌ سینمایی «آپاراتچی» با اجرای امیر پوریا(بهترین برنامه اینترنتی سال ۹۶ از نگاه منتقدان)، تهیه‌کنندگی برنامه «جهان فوتبال» با اجرای جهانگیر کوثری، مشاور هنری فیلیمو و آپارات از سال ۹۲ تا ۹۹، تهیه کنندگی و کارگردانی مجموعه‌های مستند «دست‌های ماندگار»، «این مردم نازنین»،«شهر دیوانه» و مستند «حمال شغل شریف» نیز از دیگر سوابق هنری اوست.
رئالیتی تاک‌شوی «طناز» که تصویربرداری فاز اول آن به پایان رسیده، میزبان تعدادی از بازیگران است و گفت و گوهایی متفاوت و عمیق را با اجرای کمال تبریزی نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون شامل می‌شود. این برنامه با حمایت یک شرکت فرآورده‌ لبنی ساخته شده و در حال حاضر مراحل تدوین فاز اول خود را سپری می‌کند. همچنین این برنامه برای پخش از پلتفرم‌ها آماده می‌شود

Nic

Related post

دیدگاهتان را بنویسید