وخامت حال پرویز مشرف

 وخامت حال پرویز مشرف

رئیس جمهور سابق پاکستان که پیش از این نیز ابتلاء او به یک بیماری صعب العلاج تائید شده بود در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در دبی بستری شد.

«پرویز مشرف» رئیس جمهور سابق پاکستان که به یک بیماری نادر و صعب العلاج مبتلا شده است در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در دبی بستری شد.

گزارش ها حاکی است شرایط جسمی مشرف به شدت خراب شده و در وضعیتی نگران کننده توسط یک تیم متخصص به بیمارستان منتقل شده است.گفته می شود این بیماری نادر او را به شدت ضعیف کرده است و حتی پیش از این یک بار خبر درگذشت وی در رسانه های مختلف منتشر شده بود.

برخی منابع آگاه ضمن تائید خبر بیماری او تصریح کردند: او برای درمان خود مجبور است در دبی بماند و به همین دلیل علی رغم احضاریه های مکرری که از سوی دادگاه پاکستان برای او فرستاده می شود مشرف در دبی مانده است.

در حال حاضر درمان رئیس جمهور سابق پاکستان تحت نظر دو بیمارستان انگلیسی در دبی انجام می شود. بیماری که مشرف به آن مبتلا است باعث از کار افتادن اعضای بدن و فلج شدن تدریجی فرد می شود.

مشرف از سال 1999 تا 2008 بر مسند حکومت پاکستان تکیه زده بود، او ابتدا با یک کودتا حکومت را از نواز شریف گرفت و سپس با برگزاری انتخابات تبدیل به رئیس جمهور پاکستان شد.

m y

Related post

دیدگاهتان را بنویسید